» اخبار واطلاعیه » فعالیت مدیریت استان در سال 99-98
 

برگزاری نشست صمیمی وزیر  محترم  تعاون  کار و رفاه  اجتماعی   با  کانون های   بازنشستگی   به  صورت   همزمان   در کل   کشور

بنا به گزارش روابط عمومی مدیریت بازنشستگی استان خراسان جنوبی

در این نشست که با حضور برخی از روسای محترم کانونهای بازنشستگی دستگاههای اجرائی در محل ساختمان مدیریت بازنشستگی استان برگزار گردید جناب آقای مهندس توکلی رئیس محترم کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان بیرجند به عنوان نماینده کانونهای بازنشستگی استان ضمن قدر دانی از اقدامات دولت محترم به ویژه شخص مقام عالی وزارت در خصوص اجرای همسانسازی حقوق بازنشستگان آنرا گامی بلند در حمایت از بازنشستگان دانسته و همچنین از جناب آقای دکتر افتخاری مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص ارائه خدمات رفاهی و حمایتی درقالب طرح های یاری تشکر و قدر دانی نمودند. وی همچنین از تعامل سازنده کانون های بازنشستگی با مدیریت های استانی منجمله استان خراسان جنوبی ابراز خرسندی نموده  و در پایان پیشنهاداتی با محوریت موضوعات زیر ارائه نمود.

1- ارائه خدمات بهتردر زمینه بیمه های تکمیلی درمان منجمله پرداخت هزینه های دندانپزشکی

2-  ارائه خدمات حمایتی  به بازنشستگان در قالب کارت منزلت و کارت هوشمند ملی

3 برنامه ریزی در خصوص  ارتقاء  جایگاه بازنشستگان گرامی دربین دستگاههای اجرائی

4 -  اولویت در استخدام و بکار گیری فرزندان بازنشستگان

 

 وبینار 6
وبینار 4
وبینار 3
وبینار 2
وبینار 1

 

برگزاری سومین جلسه مجمع عمومی مدیریت بازنشستگی استان با اعضاء کانون های بازنشستگی -  دیماه 99

امید 3
امید 2
امید 1

 

صبا آپ

 

نرم افزار صبا

 

 

برگزاری جشن تکلیف در مدیریت بازنشستگی کشوری خراسان جنوبی

امسال 30 آذر همزمان با فرارسیدن ولادت حضرت زینب (س) بهترین بهانه بود برای برگزاری جشن تکلیف فرزند  یک نفراز  کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری در استان خراسان جنوبی.

       به گزارش روابط عمومی مدیریت بازنشستگی خراسان جنوبی دراین مراسم که با حضورآقای محمد باقری نژاد مدیر صندوق بازنشستگی استان و سرکارخانم نخعی مدیرکل محترم دفترامور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، مدیر صندوق بازنشستگی استان ضمن تبریک ولادت  بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب (س) و روز پرستا ر به کادر درمان و شهدای مدافع سلامت ادای احترام کردند. و گفتند: رسیدن به سن تکلیف فرشته کوچک خانم انیس حسن زاده رویداد و واقعه ای زیبا در زندگی اوست ؛آغاز فصل عبادت و بندگی  و ارتباط با خداوند متعال.

مدیر صندوق بازنشستگی با اشاره به سیره و روش زندگی حضرت زینب(س) تصریح کردند:حجاب و عفاف جزو فضیلت های فراموش نشدنی است و می بایست در هر زمان و تحت هر شرایطی مد نظر قرار بگیرد. وی همچنین از فعالیت های سرکارخانم محمدی دبیر کارگروه عفاف و حجاب تشکر کردند.

در ادامه سرکارخانم نخعی مدیرکل محترم دفتر امور بانوان و خانواده  استانداری خراسان جنوبی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستاراز برپایی این مراسم و توجه مدیریت بازنشستگی به مسائل فرهنگی و مذهبی تشکر کردند و با تبریک صمیمانه  رسیدن به سن تکلیف را نقطه عطف زندگی هر انسان دانستند. و در ادامه دختر کوچک مجلس خانم انیس حسن زاده را مورد خطاب قراردادند و گفتند: دخترم اگر خداوند تکلیفی از شما میخواهد نشان دهنده این است که شما بزرگ شده اید و این واقعه حقیقتا جشن بزرگی است.

مراسم با پخش سرودی به مناسبت جشن تکلیف و اهدای هدایایی به رسم یادبود به پایان رسید .


جشن تکلیف 2

 

جشن تکلیف 3

 

 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس و حضور  جناب آقای باقری نژاد به  همراه سایر مدیران دستگاههای زیر مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بر مزار شهداء


6

4

5

 

دیدار با فرمانده  محترم  سپاه انصار الرضا استان به مناسبت  گرامیداشت دفاع مقدس

1


حضور مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در غبار روبی مزار شهداء گمنام 

به مناسبت هفته تعاون کار و رفاه اجتماعی-  شهریور ماه 99

 


مزار شهدا 3
مزار شهدا 2
مزار شهدا 1

عزاداری محرم 99.1

پاسخگویی مدیر استان جناب آقای محمد باقری نژاد به سوالات بازنشستگان از طریق سامانه سامد به مناسبت 25 ذی الحجه و هفته دولت

حضور در سامد

 

دیدار با مدیرکل محترم امور اقتصاد و دارائی و ذیحسابان محترم دستگاههای اجرایی استان به منظور تبریک 25 ذی الحجه و تبیین جایگاه و انتظارات صندوق بازنشستگی کشوری - مرداد 99

دارایی


دارایی2

دارایی1

 

اطلاعیه سامد

                                             مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله ربانی  اولین امام جمعه شهرستان بیرجند و عضو اسبق دیوان عالی قضائی کشور در محل مدیریت - 28/5/99

 ارتحال 3
ارتحال 2
ارتحال 1
ربانی
نشست صمیمی آقای محمد باقری نژاد با مدیران کانون های بازنشستگی و جمعی از فرهیختگان بازنشسته به مناسبت 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان- 25مرداد ماه 99

25 ذیالحجه 99اهداء تقدیر نامه 1

اهداء تقدیر نامه 2


اهداء تقدیر نامه 3

 

                                                        دیدار با معاون محترم استاندار جناب آقای حسینی  به مناسبت 25 ذی الحجه و

                                                       تشریح خدمات  صندوق به بازنشستگان محترم-99/5/23 

 

دیدار با معاون استاندار

 

 

 

مصاحبه دیدار با نماینده مجلس تیرماه 99  

درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی

درگاه خدماتدریافت اطلاعات در خصوص کرونا ویروس

 

 

ج 1


ج3

ج 2

ملاقات مردمی

ابلاغ بیمه عمر 99

ابلاغ بیمه عمر 99
تودیع و معارفه


eblagh

 

آخرین عکس


کورش 1

اطلاعیه کورش.
طرح یاری

 

توضیحات طرح یاری

گرامیداشت روز زن و تقدیر از همکاران -  بهمن  98

 

روز زن 2

 

رروز زن

                                      برگزاری دوره های انگیزشی و اخلاقی توسط همکاران ( سرکار خانم محمدی )

دوره 5شنبه ها

  جناب آقای محمد باقری نژاد

نکات انگیزشی

                             اقدامات  انجام  شده  به مناسبت دهه فجر 98 مدیریت بازنشستگی استان

 

 

 

 

جلسه کارگروه مدیریت

 

  گردهمائی «حجاب و عفاف» کارکنان صندوق بازنشستگی استان به همراه  اعضای خانواده

                                                       گردهمای     گزارش گردهمایی آموزشی مشترک همکاران و خانواده آنان                                                                                                                        

احتراما ضمن آرزوی سلامت و توفیقات روزافزون ، همانگونه که استحضار دارند خانواده /جامعه ما در معرض طوفان آسیب های اجتماعی قرار گرفته است. آسیب های نوپدید بعلت استفاده نادرست از ماهواره ، اینترنت ، فضای مجازی .علاوه بر شهرها و خیابانها و اماکن عمومی به درون خانه ها/خانواده نفوذ کرده و بدلیل عدم آمادگی و غفلت از آموزش مهارتهای مورد نیاز در این جنگ فراگیر، باعث تزلزل ارزشهای اصیل فرهنگی و دینی جامعه ما شده است.
بدون شک در این مبارزه قویترها پیروز میشوند و ضعیفترها مجبور به عقب نشینی ، شکست ذلت بار و فروپاشی خواهند شد.
به هوش باشیم !
زیرا که مدتهاست این نبرد پیچیده در میدان مبارزه با نفس یا جهاد اکبر آغاز شده و با شدت ادامه دارد .
پیروزی در این جنگ بزرگ،منوط به شناخت دقیق ابزار شیاطین (اعم از سخت افزار/نرم افزار)است آنگاه لازم است با کسب مهارت ها و توانمندیهای مادی و معنوی و نهایتا استفاده عالمانه و هنرمندانه از امکانات سخت و نرم، هر چه بیشتر قوی شویم!
با عنایت به نقش مهم و متقابل اعضای خانواده کارکنان در حفظ سلامت روحی و نیز افزایش نشاط ، انگیزه و کارائی کارکنان ، موضوع آموزشهای هدفمند برای کارکنان و خانواده آنان (توام با معرفی الگوهای پرجاذبه ) بیش از پیش ضروری میباشد.
لذا در ایام فاطمیه و لزوم تلاش مضاعف برای رسیدن به اهداف الهی حضرت زهرا(س) ، اولین گردهمایی خانواده کارکنان مدیریت بازنشستگی کشوری استان با حضور همه کارکنان ،همسر و فرزندان بشرح ذیل برگزارشد:
جلسه سخنرانی و ارائه مشاوره با موضوع
«نقش حجاب و عفاف در تحکیم خانواده »از ساعت 12 ظهر با قرائت آیاتی چند از کلام ا مجید آغاز و با سخنرانی و مشاوه تا ساعت 13 روز پنجشنبه مورخ 1398/11/30 ادامه یافت.
1-بیانات جناب آقای حجت الاسلام وحدانی نیا معاون محترم امور اجتماعی دادگستری استان :
توضیحاتی در خصوص حقوق و تکالیف حاکمیت و مردم ،تبیین تفاوت های حجاب (امر بیرونی/ظاهری) و عفاف(امر درونی/باطنی) ،رد توجیهات برخی افراد در تنزل جایگاه حجاب در جامعه،اهمیت مصونیت خانواده از نگاههای آلوده ،ذکر مصادیق از دلایل بی ثباتی خانواده ،
2-مشاوره و پاسخ به سوالات
( طرح دیدگاهها ، پیشنهادات، نقدها،) و توصیه به تشکیل جلسه آموزشی سواد مجازی /رسانه
*خانواده ها از موضوع حجاب و عفاف استقبال کردند،علیهذا برخی خانمها از تمرکز مباحث بر حجاب ظاهر انتقاد کرده و بر لزوم رعایت جدی تر شئونات اخلاقی توسط آقایان درجامعه تاکید داشتند(برای ایجاد امنیت روانی در جامعه ، همه باید مسئولیت پذیر باشند)
3-مدیر بازنشستگی کشوری استان
از حضور و بیانات مفید جناب آقای وحدانی نیا تشکر و قدردانی کردند.وی بابیان اینکه موفقیت اداره ما مدیون همراهی و همدلی و درک متقابل کارکنان و خانواده محترم آنان بوده مراتب سپاس خود را از نقش ارزشمند خانواده ها در پشتیبانی روحی کارمندان صندوق اعلام کرده و از جلسات آموزشی متمرکز بر تقویت معنوی و قدرت بازدارندگی در مقابل آسیبهای اجتماعی(مهارتهای زندگی ، سواد رسانه ، سواد مجازی ) استقبال کردند.
4- امضاء فهرست توسط شرکت کنندگان در جلسه ، تکمیل فرم نظر سنجی ، پذیرائی (کیک وشیر)

 

                 کمک به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان - دیماه 98

 


سیل سیستان 2
سیل سیستان 1

 

     دیدار مدیر، کارشناس هزینه و اعضاء محترم کانون های بازنشستگی  با نماینده محترم استان  در خصوص بیان مشکلات بازنشستگان گرامی- دیماه 98

 

دیدار با نماینده